بهترین مارک رژ لب
با زیبامون یاور گردید تا به شما طرق محافظت از لبهای کم آب را اموزش دهیم.

کم آب شدن لب ها یک کدام از مرسوم ترین مشکلاتی میباشد که برای پوست به وجود می اید و نسبتاً کلیه اشخاص یک توشه در معاش این نقص را تجربه کرده اند. در این نوشته ی علمی از آرایشگاه نسترن می خواهیم عارضه ها پشت این نقص نا مطلوب و رویکرد های معمولی و خانگی برای معالجه ان را به شما اموزش بدهیم. با ما یاروهمدم باشید.

پوست در منطقه لب به شدت حساس خیس و اسیب پذیر خیس میباشد، پایین که پوست این حیطه از دیگر نقاط رخ نازک خیس میباشد. همینطور پوست لب در معرض چیزهای متعددی قرار می گیرد که ممکن میباشد به ان اسیب بزند. از مواد غذایی گرفته تا روشنایی خورشید و سوز و سرما، هوای سرد و هوای کم آب و بقیه مواقعی که قادر است سبب ساز شود پوست حساس این نقطه از تن اسیب چشم و پوسته پوسته شود یا این که رخنه بخورد، پوستش کم آب شود و یا این که در غایت پوست یک نقطه از ان مستقل شود.

پوست لب ها غده های چربی ندارد برای همین نمیتواند چربی و رطوبت خویش را ایجاد فرمایید و برای مرطوب و نو ماندن نیاز به مرطوب کننده های طبیعی ای دارااست که بتوانند این کمبود را جبران نمایند.

به دنبال توضیح می دهیم که چه گونه با به کارگیری از مواد پرخاصیت و طبیعی که شل می توانید تهیه و تنظیم نمائید پوست لب هایتان را تندرست و اب رسانی گردیده نگه دارید تا درد و حزن کنده شدن پوست حساس لبها را بدون چاره نشوید تحمل نمایید و لبهایی تندرست و دور از پوسته پوسته شدن داشته باشید.

از یک بالم لب خوب به کار گیری نمایید


برخی از بالم های لب از سایر بهتر می باشند و حتی مارک های دارای اسم و رسم ممکن میباشد دربردارنده موادی باشند که طولانی تر به لب ها اسیب می زند و منجر کم آبی طولانی تر انها میگردد. به عنوان مثال اکثر چرب لب ها و روغن های قابل انعطاف کننده منحصربه فرد لب دربردارنده منتول و یا این که عصاره نعنا می باشند تا احساس خنکی تولید نمایند البته نعنا به شدت کم آب کننده میباشد و سبب ساز می گردد لبهای شما از گذشته هم کم آب خیس شود و طولانی تر هم پوسته پوسته شود.

اکثر بالم های لب و چرب لب ها دربردارنده مواد ذیل میباشد و این مواد منجر کم آبی لب می گردند پس هنگام خرید توجه فرمائید که این مورد ها در موادی که برای ایجاد چرب لب مستعمل نباشد :

منتول
کافور
فنول


از چرب لب های معطر و عطری و مزه دار بی تردید خودداری کنید زیرا مواد درون انها هم منجر کم آبی طولانی تر لب هایتان خواهد شد. در ازای دنبال قابل انعطاف کننده های لبی باشید که دربردارنده مواد مرطوب کننده طبیعی و مغذی برای لب میباشند. لیستی از این مواد را درپی قرار می دهیم تا هنگام خرید بتوانید نظارت فرمایید چرب لب گزینه نظرتان دربردارنده انها می باشد یا این که خیر.

پترولوم ( یک ماده نفتی که به ان نفت سپید نیز می گویند.)
لانولین ( روغنی که از چربی پشم به دست می آید.)
بیسواکس یا این که موم
سرامایدس ( ceramides )


از چرب لب های طبیعی استعمال نمایید.


در طبیعت به حد متعددی مواد طبیعی ای موجود هست که می توانند خلل بی آبی لب های شما ر حل نمایند. اکثر این مواد را می توانید در منزل و اشپزخانه خویش پیدا فرمایید و یا این که با یک خرید معمولی تنظیم نمائید. برای اب رسانی به لب ها، مرطوب کردنشان و قابل انعطاف کردن پوست اسیب چشم انها مواد پایین را مستقیما روی پوست لب هایتان اعمال نمایید.

این ژل در درون برگ های گیاه الوئه ورا صورت می گیرد و دارنده گونه های ویتامین های ما یحتاج پوست ، انتی اوکسیدان ها، ضد التهاب ها و موادی میباشد که به شدت به پوست لب یاری مینماید تازگی و نرمی خویش را گشوده پس بگیرد و پوسته پوسته و کم آب نشود.

گرفته گردیده از گوشت میوه نارگیل این روغ بی سابقه با التهاب می جنگد و قابلیت و امکان های بی نظیری در مورد قابل انعطاف کنندگی دارااست. در واقع این روغن روی لبهای کم آب شما اعجاز می کند و از بی آبی انها خیلی سریع دوری کرده و نرمشان می کند.

این ماده یگانه و مقوی به شدت امکان اب رسانی و قابل انعطاف کنندگی را در خویش جای داده میباشد و در فیض برای معالجه و امداد به لب های اسیب چشم یکی از شایسته ترین چاره ها میباشد. عسل همینطور در خویش امکان انتی اوکسیدان و سم زدایی و انتی باکتریال بودن را نیز جای داده میباشد که سبب میگردد از عفونت کردن و دور از شوخی شدن آسیب های لب پرهیز شود و آسیب ها سریع خیس بهبود پیدا کرده و ضدعفونی نیز بشوند.

ماده بعدی ای که قادر است به لب های کم آب شما یاری کرده و به انها ابرسانی نماید خیار میباشد.خیار به شدت ابرسان میباشد و دربردارنده ویتامین ها و مواد معدنی ای میباشد که قادر است بی آبی لب را بهبود دهد و ظواهر زیباتری به لب های شما کادو نماید.

سرشار از انتی اوکسیدان ها و مواد معدنی ، چای سبز همینطور دربردارنده مبلغی فنول میباشد که منجر کاهش التهاب می گردد. یک چای گونی ای سبز را در اب گرم فرو برده و آن گاه به ارومی روی لب های خشکتان بکشید تا لب هایتان قابل انعطاف شوند و پوست های کم آب و پوسته پوسته مستقل شوند. این تکنیک معمولی به رفع ایراد کم آبی لبهایتان یاری بی نظیری می نماید.

الوئه ورا، روغن نارگیل و عسل هر سه قابلیت و امکان انتی باکتریال دارا هستند و ضد میکروب هم می باشند و همینطور التهاب را کاهش می دهند.این قابلیت و امکان ها به شما یاری می نماید که از عفونت کردن آسیب لب هایتان هم خودداری فرمائید و هم لب هایتان را با به کارگیری از انها قابل انعطاف فرمائید. اکثر سوپر مارکت ها این مواد را دارا هستند و به راحتی می توانید انها را تهیه و تنظیم فرمایید و از مواد شیمیایی و حتی بالم های لب هم بهتر فعالیت می کنند.

لب هایتان را لایه برداری نمائید


لب های پوسته پوسته گردیده با لایه هایی از پوست های مرده پوشیده گردیده اند. این پوست های مرده و کم آب بازدارنده این می شوند که به لایه های نو پوست اب رسد و تغذیه شوند و همینطور بازدارنده این می گردند لب های خشکتان هر چه سریعتر بهبود پیدا نماید. هر ماده ای که به لب هایتان میزنید روی این پوست های مرده قرار می گیرد و به عمق لب نفوذ نمیتواند بکند. شما می توانید برای رفع این نقص مبادرت به لایه برداری لب های پوسته پوسته گردیده خویش بکنید. هنگامی دارید برای خرید یک لایه بردار لب مبادرت می کنید قطعا دنبال مواقعی بگردید که امکان قابل انعطاف کردن و اب رسانی به لب را نیز دارا هستند. شما می توانید در داروخانه ها خیلی ریلکس اسکراب های مطلوب لب را پیدا نمایید. همینطور می توانید اسکراب های لب خانگی را آزمون نمایید و سود بهتری بگیرید.

شیوه تهیه و تنظیم اسکراب های لب خانگی


اسکراب لب شکر و روغن زیتون : این شیوه به شدت معمولی و کاربردی میباشد. خیلی ریلکس یه خرده شکر را اب و روغن زیتون ادغام فرمایید. ترکیب به دست امده می بایست به حالتی باشد که شکر و روغن روی لب شما باقی بمانند. با این ادغام لب هایتان را ماساژ دهید و آن گاه با اب ولرم بشورید و بعداز ان با یک بالم لب طبیعی لب هایتان رو مرطوب فرمائید.

یاور گردید تا به شما طرق محافظت از لبهای کم آب را اموزش دهیم.

لب ,های ,پوست ,کم ,ها ,میباشد ,کم آب ,لب هایتان ,لب های ,قابل انعطاف ,پوسته پوسته ,پوسته پوسته گردیده ,قابل انعطاف کنندگی ,قابل انعطاف کننده

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


آموزش تکنولوژی و طراحی سایت Pavan قانون جذب downloadpotty کولر گازي و اسپليت ترجمه ، ترجمه گوگل ، ترجمه انگلیسی به فارسی مهندسي صنايع PARS ART Nihon Music Justin